Yaz Tatili Etkinlik Programı

0
365

Eren 1.sınıfı bitiriyor. Çok güzel bir yıldı bizim için. El yazısı oldukça zordu ama zoru başarabilmeyi öğrendi. Bu hafta konular bittiği için düz yazı çalışmalarına başladı öğretmenimiz. Düz yazıda el yazısından daha iyi olduğu kesin.

Yaz Tatili Etkinlik Programı hazırladık ve yaz tatili için iki tane etkinlik kitabı aldık. Bunların yanında kütüphanesindeki kitapları okuyacak çünkü bir yıllık emeğimizin heba olmaması için bir program hazırlamak ve onu yormayacak minik çalışmalara devam etmek şart.

Eren ile birlikte bir program hazırladık. Onunla hazırladığım bir programa uymaması pek mümkün olmuyor çünkü birlikte karar vermiş oluyoruz. Bu da onun çok hoşuna gidiyor.

Program esneyebilir, biraz da başlayınca şekillenecek ama genel çerçevesini belirledik.

ilkokul için yaz tatil programı

Eren’in hazırladığımız takvime uyması için aynı takvimden Ada’nın da olması lazımdı. 4 yaşa uygun bir program da onun için hazırladım. 3 tane bol sticker lı etkinlik kitabı, boyalar, renkli kağıtlar ve yapıştırıcı aldım.

Etkinliklere birlikte başlayıp bitirdiklerinden zevkle yapacaklarını umuyorum.

Örnekleri excel ya da pdf dosyası olarak isterseniz yorum kısmına yazabilir ya da [email protected] adresinden talep edebilirsiniz.

Miniklere şimdiden iyi tatiller diliyorum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz