Çılgın Hırsız 3 – Despicable Me 3

0
622
Çılgın Hırsız 3
Çılgın Hırsız 3

Çılgın Hırsız 3 (Despicable Me 3), yine çocuklar sayesinde tanıştığımız eğlenceli animasyon filmlerden birisiydi.

Yine hem kız hem de erkek çocuğa hitap eden filmlerdendi. Böyle filmlere bayılıyorum çünkü hep birlikte keyifle izleyebiliyoruz.

Birinci ve ikinci filmde Agnes’si seslendiren Elsie Fisher rol için yaşlı olduğundan üçüncü filmde yer almadı. Onun yerine Agnes’i Nev Scharrel seslendirdi.

Gru, insanlığı tehdit eden son kötüyü ele geçirmekte başarısız olunca Anti-Kötüler Birliği’nden kovulur. Artık büyük bir kimlik krizinin ortasındadır. Ancak, gizemli bir yabancı ortaya çıkar ve Gru’ya uzun zaman önce kaybettiği ikiz erkek kardeşinin haberini verir. Kardeşi, ikizinin çılgın adımlarını umutsuzca takip etmek isterken eski bir süper kötü de kötü olmanın ne kadar iyi bir his olduğunu yeniden keşfedecektir.

Çılgın Hırsız 3
Çılgın Hırsız 3

Filmde Minion’ lara çok az yer verilmişti ama diğer karakterlerde eğlendirdi beni. Favorim ise minik Agnes.

Anti-Kötüler Birliğinden kovulan Gru, kendini büyük bir krizin içinde bulur. Evlerine gelen bir yabancı ona ikiz kardeşi olduğunu haber verir. Macera burada başlar. Çok fazla anlatmak istemiyorum. İzleyin, sizde çok beğeneceksiniz.

İşte karşınızda Gru’nun aksine sırma saçları olan Dru 🙂

vee sürekli “Ben Yaramazlık Yaptımmm” diyerek her tarafı sürekli canınızı çektirecek big babol tadında sakızlarla şişiren en sevimli kötü 🙂

Süre:90Dakika

3 boyutlu olduğu için aman gözlüğünüzü unutmayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz