Teşekkür, Kocaman Teşekkür

3
25

Blog dünyası her zaman ilgimi çekiyordu. Şiirler yazıyor bunları antoloji.com üzerinden yayınlıyordum.

Blog’da yazmalıyım! dedim.

2009 yılında Mutfak Perisi blogu ile bende merhaba dedim. 2010 yılında Anne olduktan sonra Anne Mutfak Perisi olarak isim değiştirdim. Yıllardır mutfak deneyimlerimi paylaşıyorum.

Ne zaman blog üzerine konuşulsa hiç oldum, tamamdır, iyiyim demedim. Demek için daha çok fırın ekmek yemem lazım biliyorum.

2017 Mayıs ayında ben Yemek tarifleri dışındaki bilgilerimi de paylaşmalıyım dedim. Çok okuyor, çok öğreniyordum. Öğrendiklerimi paylaşmalıyım diye düşündüm. Bunun için kapsamlı bir site olsun istedim. Uzun aramalarım sonrasında dünyalar iyisi birisine denk geldim. Bana ve sorularıma gösterdiği sonsuz sabır için çok teşekkür ediyorum.

Ve sonra yine nasıl daha iyi yaparım bu işi diye araştırırken başka bir arkadaşımla karşılaştım. Google aramalarında tarifim çıkınca, yanında tarifin resmide çıksın istiyordum ama nasıl yapılacağına dair bir fikrim yoktu. Bana en ince ayrıntısına kadar tarif etti ve artık benimde tariflerin yanında resimlerim çıkmaya başlamıştı 🙂

Bugün yine raporları incelerken bir yazıdan siteme ziyaret gördüm. O yazıya gittiğimde benden bahsedildiğini öğrenmiş oldum.

O satırlar benim için o kadar kıymetli ki. Duygularımı tarif dahi edemiyorum.

Yürüdüğüm bu yolda bana destek olan arkadaşlarıma iyi ki varsınız diyorum.

Teşekkürler weblogstudyo.com

Teşekkürler wpdenizi.com

Ve siz değerli misafirlerim. Yürüdüğüm bu yolda bana eşlik ettiğiniz için teşekkür ederim.

Print Friendly, PDF & Email

3 YORUMLAR

  1. Hiç beklemediğim, hatta şok olduğum bir jest.
    Bu güzel cümlelerin arasında yer alan biri olmak çok güzel. Düşünce ve duygularınız için sonsuz teşekkür etmek bana düşer sanırım.
    Başarılarınızın artarak devam etmesini diliyorum.

    • Dün yazınızı okuduğumda kanatlanmış uçuyordum 🙂 Titizlikle yaptığım, hakkını vermeye çalıştığım blog yazarlığının birileri tarafından beğenilmesi ne büyük mutlulukmuş. Asıl ben size tekrar teşekkür ederim.
      Başarılarınıza başarı katacağınıza eminim. Sizden öğreneceğim daha çok şey var. Tüm yazılarınızı titizlikle okuyorum. İyi ki bildiklerini paylaşan insanlar var, iyi ki sizde varsınız.

Görüşlerini paylaşmak ister misin?