Merhaba

0
119

2008 yılında düğün hazırlığı blog yazarlığı ile başladı blog maceram.

Çalışan anne çocuğu olarak mutfakla çok erken yaşta tanıştım. Kendimce tariflerim, denemelerim vardı. Bunları paylaşmak için yeni bir blog açmaya karar verdim ve ismini “Mutfak Perisi” koydum.

 

2010 yılında oğlum Eren’in doğumuyla “Anne Mutfak Perisi” olarak güncelledim ismimi. O zamandan bu yana deneyip beğendiğim tariflerimi sizlerle paylaştım. Çok güzel geri dönüşler de aldım.

Misafirim olup tadanların evlerine dönünce denemeleri veya bunun tarifi blog da var mı? soruları benim heyecanımı hep körükledi.

2013 Yılında kızım Ahsen Ada doğdu ve deneyimlerim, birikimlerim perçinlendi.

Okuduğum kitaplar, izlediğim filmler, çocuklar izlediklerimiz, oynadıklarımız, gezilerimiz, mekan önerileri, sağlıklı yaşam ipuçları, hafif tarifler hep blog da olsun istediklerimdi ama önceki sayfamın alt yapısı buna müsait değildi.

19.05.2017 tarihinde blogger alt yapısından ayrılarak wordpress ailesine katıldım. Bu sayfada tariflerimin bazılarını şu an göremiyorsunuz çünkü resimlerini güncelleyerek buraya aktarmayı istiyorum. Bir kısmını ise aktardım ve aktarmaya devam ediyorum.

Anne Mutfak Perisi’ nin yeni yüzüne Hoş Geldiniz, sefalar getirdiniz. Heyecanıma ortak olduğunuz için teşekkür ederim.

Denediğiniz tariflerimi instagram’ dan beni etiketleyerek paylaşırsanız onları da paylaşmak isterim.

Bana her konudan iletişim kısmından veya annemutfakperisi@gmail.com adresinden ulaşabilir siniz.

En Kocaman Sevgiler

Anne Mutfak Perisi ♥ İlknur Er İlgar

Print Friendly, PDF & Email
Paylaş
Çocuklarını doz aşımı seven bir anne! Eren ve Ahsen Ada'nın Annesi. Annelik yolunda öğrendiklerim ve çocukluğumdan bu yana içinde olduğum mutfağımı sizlerle paylaşıyorum. Yaşamın içinde her birimizin deneyimleri var. Öğrendiklerimizi paylaştıkça çoğalır, hayata anlam katarız. Küçük dünyama Hoş Geldiniz.

Görüşlerini paylaşmak ister misin?